İçeriğe geç
Anasayfa » News » Ankara Apartman Temizliği

Ankara Apartman Temizliği

Ankara Apartman Temizliği hizmetlerine ulaşmak için sitemiz doğru adresiniz. Ev temizliği, işyeri temizliği, bina temizliği kapsamında hizmetlerden telefonlarımızı arayarak  yararlanabilirsiniz. Bunun için ekranın alt köşesinde bulunan “HEMEN ARA” butonunu kullanabilirsiniz. Yetkililerimiz sizleri çok daha kapsamlı şekilde bilgilendirecektir.  Lütfen hizmet talep formunu doldurunuz. Ayrıca dilerseniz WhatsApp hattımız üzerinden bizlere ulaşabilir ve aramanızı isteyebilirsiniz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlıyoruz.

Aylık Apartman Temizliği

İzninizle hemen bir başka önemli hatırlatma yapalım. Sitemizden isterseniz aylık apartman temizliği aboneliği hizmeti alabilirsiniz. Anlaşma sağlanması durumunda ekibimiz belirlenen periyot içerisinde bu çalışmayı gerçekleştirecektir. Merdivenlerin ve merdiven korkuluklarına silinmesi Asansör içi ve dış kısmının silinmesi koridorların pas paslanması gerçekleştirmiş olduğumuz rutin hizmetler arasında bulunuyor.

Ofis ve Büro Temizleme

Ayrıca web sayfamızdan Ankara ofis ve büro temizleme hizmetleri edebileceğinizi lütfen unutmayınız. Hassas bir şekilde gerçekleştirmiş olduğumuz bu hizmeti deneyimli personelimiz tarafından gerçekleştirildiğini hemen belirtelim. Elbette hizmetlerimiz bu kadarla sınırlı değildir. Dolu ve boş daire temizliği ve inşaat sonrası temizlik gibi diğer temizlik türleri için sitemizin hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Bunun dışında sitemizin işleyişi ile ilgili olarak sormak istediklerinizi iletişim linki üzerinden bizlere iletebilirsiniz. Sitemizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkürler. İsterseniz hemen alt kısımda bulunan Ankara Apartman Temizliği talep formunu doldurabilirsiniz veya iletişim seçeneklerimizi ulaşmak için linke tıklayabilirsiniz. Sitemizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

[wpforms id=”8″]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir