İçeriğe geç
Anasayfa » News » Ev Temizliği Fiyatları Ankara

Ev Temizliği Fiyatları Ankara

Ev temizliği fiyatları Ankara lokasyonunda araştırma yapıyorsanız web sitemizin olanaklarından mutlaka yararlanmalısınız. Bunun için tek yapmanız gereken “HEMEN ARA” butonuna dokunarak telefon görüşmesi başlatmak olacaktır. Ayrıca isterseniz whatsapp uygulamamız üzerinden yazabilir ve aranmanızı isteyebilirsiniz. Tabi dilerseniz sitemizdeki basit birkaç sorudan oluşan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurabilirsiniz. Firma yetkililerimiz sizlere en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

Tadilat Sonrası Temizlik

Bununla beraber dilerseniz sitemizin bir başka fonksiyonu olan tadilat sonrası temizlik ve boya badana hizmetlerini aynı anda alabilirsiniz. Her iki hizmetten fiyat almak için boya badana talep formunu doldurabilirsiniz. Bu formda boya sonrasında temizlik istiyorum şıkkını işaretlemeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında inşaat sonrası temizlik hizmetleri için sitemize günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca görevlendirilmesini istediğiniz personel sayısını isterseniz sizler belirleyebiliyorsunuz.

Temizlik Fiyatları Değişkenlik Gösteriyor

Tabi takdir edersiniz ki dairenin büyüklüğüne ve durumuna göre temizlik fiyatları değişkenlik gösterebilecektir. Gerçekleştireceğimiz görüşme sonrasında bu durum netleşecek ve en güncel fiyatlarımızı sizlerle paylaşacağız. Elbette oldukça Makul ve cazip fiyatlar takdim edeceğimize emin olabilirsiniz efendim. Üstelik %100 memnuniyetinizi sağlayacak hizmetlerimiz nedeniyle sitemizi yakından takip etmek isteyeceğinizi düşünüyoruz. Çünkü uzun yıllardır kendi konseptinde deneyim kazanmış firmamız sizlerin memnuniyeti ile büyümektedir. Ev temizliği fiyatları Ankara talep formu hemen aşağıda yer alıyor. Firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz ve telefonlarınızı bekliyoruz. Görüşmek dileğiyle Esen kalınız. İletişim linkimiz  [wpforms id=”8″]

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir