İçeriğe geç
Anasayfa » News » Yenimahalle Ev Temizliği

Yenimahalle Ev Temizliği

Ankara Yenimahalle ev temizliği lokasyonunda hizmetler arıyorsanız web sayfamızın avantajlı koşullarından mutlaka yararlanmalısınız. Bunun için “HEMEN ARA” seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan basit formumuzu doldurmanız ve uzmanlarımızdan fiyat beklemenizin dışında yapmanız gereken başka bir şey bulunmuyor.

İnşaat Sonrası Temizlik Bizim İşimiz

Elbette web sitemizin sağlamış olduğu hizmetler bu kadarla sınırlı değildir. Örneğin işyeri temizliği dışında inşaat temizliği gibi çok farklı konseptlerde hizmet üretebiliyoruz. Bunun yanı sıra boya badana hizmeti ve daire temizliği hizmetini birlikte alabilirsiniz. Bunun için boya badana formunda yer alan ev temizliği istiyorum seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. Tabi tadilat sonrası temizlik ve Ofis büro temizliği gibi diğer çalışma taleplerinizi sitemizden karşılayabilirsiniz.

Ev Temizliği Fiyatları 

İzin verirseniz kısaca ev temizliği fiyatları ile ilgili kısa bir bilgi paylaşalım. Takdir edersiniz ki evlerin her biri farklı büyüklükte takdir edersiniz ki evin metrekare cinsinden büyüklüğü fiyat bakımından önemlidir. Dolayısıyla 3 + 1 ev ile 2 + 1 temizliği arasında bazı fiyat farklılıkları olacaktır. Ancak lütfen fiyatlar konusunda hiçbir endişe taşımayınız. Çünkü firmamız nezdinde gayet cazip fiyat koşullarında hizmet üretilmektedir. Ayrıca uzun yıllara dayanan bilgi birikimi hedeflediğimizi hemen belirtelim. Bunun yanı sıra villa temizliği ve haftalık olarak apartman temizliği hizmetlerimizin bulunduğunu lütfen unutmayınız. Platformumuzu tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Görüşmek dileğiyle esen kalınız. Yenimahalle ev temizliği hizmet formu aşağıda bulunmaktadır. İletişim linkimiz [wpforms id=”8″]

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir